Redakcja:

Mateusz Gyurkovich – Redaktor naczelny (mgyurkovich@pk.edu.pl)

 

Redaktorzy tematyczni:

Agnieszka Matusik – urbanistyka (agnieszka.matusik@pk.edu.pl)

Katarzyna Łakomy – krajobraz (klakomy@pk.edu.pl)

Beata Makowska – historia architektury i sztuki piękne w architekturze (bmakowska@pk.edu.pl)

Ernestyna Szpakowska-Loranc – architektura  (ernestyna.szpakowska-loranc@pk.edu.pl)

Matylda Wdowiarz-Bilska – planowanie przestrzenne i regionalne (matylda.wdowiarz-bilska@pk.edu.pl)

 

Redakcja wydawnicza:

Aleksandra Urzędowska – Sekretarz redakcji (aurzedowska@pk.edu.pl)

Piotr Celewicz – Webmaster (pcelewicz@pk.edu.pl)